8471 Káptalanfa,
Kossuth utca 85. Az iskola nyitva tartása 6:00-tól 18:00-ig tart.

Beiratkozással kapcsolatos tudnivalók

Tisztelt Szülők!

Ezúton tájékoztatom Önöket a 2020/2021-es tanévre történő általános iskolai beiratkozással kapcsolatos tudnivalókról.

Intézményünk beiskolázási körzetéhez a 2020/2021-es tanévben az alábbi települések tartoznak: Bodorfa, Gyepükaján, Káptalanfa, Nemeshany, Szentimrefalva, Veszprémgalsa.

A beiratkozás 2 szakaszban zajlik. Iskolánkra a 2. szakasz vonatkozik, amely

1. április 28-tól - 2020. május 15-ig tart.

Április 28-án automatikusan felvételre kerül minden tanköteles gyermek, akinek állandó lakóhelye vagy életvitelszerű tartózkodási helye intézményünk felvételi körzetében található.

A szülőnek elegendő a felvételt megerősítenie.

Ezt megteheti a KRÉTA E-ügyintézés felületén (https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap)

A beiratkozási szándék megerősítésekor az alábbi adatokat kérjük megadni:

• gyermek

neve

születési helye, ideje

édesanyja neve

állandó lakcíme vagy tartózkodási helye

• szülő/törvényes képviselő neve.

Kérdés, kérés esetén keressenek minket bizalommal!

Káptalanfa, 2020. április 24.

Garamné Csordás Anna Tünde